placeholder

Predstavitev / Kontakt

Fakulteta za dizajn, samostojni visokošolski zavod,
pridružena članica Univerze na Primorskem

Prevale 10
1236 Trzin

E-pošta: info@fd.si 
Telefon: 059 23 5010
Fax: 059 23 5012

Dekanat
E-pošta: dekanat@fd.si
Telefon: 059 23 5002

Referat za študentske zadeve

Mileva Mišković (dodiplomski študij)
E-pošta: referat@fd.si 
Telefon:  059 235 010 in 031 383 883

Tamara Hajdu (podiplomski študij)
E-pošta: tamara.hajdu@fd.si 
Telefon:  059 235 010

Katedra za vizualno kulturo
Prof. dr. Peter Krečič
Predstojnik katedre
E-pošta: peter.krecic@fd.si

Katedra za notranjo opremo in arhitekturo prostora
Doc. mag. Jasna Kralj Pavlovec
Predstojnica katedre
E-pošta: jasna.kralj@fd.si
Telefon: 059 23 5004
Govorilne ure: vsako sredo med 13.00 in 16:00

Katedra za oblikovanje pohištva
izr. prof. dr. Jasna Hrovatin
Predstojnica katedre
E-pošta: jasna.hrovatin@fd.si
Telefon: 059 23 5008
Govorilne ure: vsak torek med 9:00 in 10:00

Katedra za oblikovanje tekstilij
Doc. Jana Mršnik
Predstojnica katedre
E-pošta: jana.mrsnik@fd.si
Telefon: 059 23 5009
Govorilne ure: vsak ponedeljek med 13.00 in 15.00

Katedra za modo
Doc. dr. Damjana Celcar
Predstojnica katedre
E-pošta: damjana.celcar@fd.si
Telefon: 059 23 5009

Katedra za vizualne komunikacije
Doc. mag. Barbara Dovečar
Predstojnica katedre
E-pošta: barbara.dovecar@fd.si
Telefon: 059 23 5007
Govorilne ure: vsak torek med 12.30 in 13.30

Katedra za produktno oblikovanje
Doc. dr. Petra Bole
Predstojnica katedre
E-pošta: petra.bole@fd.si
Telefon: 059 23 5005
Govorilne ure: vsako sredo med 15.30 in 16.30
(HDMI; po predhodnem dogovoru)

Katedra za dizajn management
mag. Veronika Gruden
Predstojnica katedre
E-pošta: veronika.gruden@fd.si
Telefon: 059 23 5002
Govorilne ure: vsak torek med 14.30 in 16.30
(HDMI; po predhodnem dogovoru)

Pisarna za mednarodno in raziskovalno dejavnost
Almina Duraković
E-pošta: almina.durakovic@fd.si
Telefon: 059 23 5011

Knjižnica
Domen Lo, Mag. Maja Peteh in Helena Knap
E-pošta: knjiznica@fd.si
Telefon: 059 23 5001

FAKULTETA ZA DIZAJN
Samostojni visokošolski zavod
Pridružena članica Univerze na Primorskem
Prevale 10, 1236 Trzin

Dislocirana enota – Hiša za dizajn management inovacije:

Gerbičeva 51, 1000 Ljubljana

Dislocirana enota:

Ulica 7 avgusta 1A, 1233 Dob (arhiv)

Image Map